Noskaņu lampas īpašiem labsajūtas mirkļiem!
 
Noskaņu lampa ir pavadone īpašās sajūtās.
Sajūtās, kas rodas attiecīgajā vietā un laikā mijiedarbojoties ar noskaņu, ko raisa lampas dabīgo materiālu apvienojums ar patīkamu apgaismojumu.
Lampas veidotas, apvienojot koku un tradicionālajās stellēs rokaustu audumu, kā arī rūpnieciski ražotu lina audumu. Lampas virspuse izmantojama arī nelielu lietu novietošanai.
Lai personalizētu lampas atbilstoši noskaņojumam un dzīves notikumiem, audums ir maināms, pateicoties iešūtajam rāvējslēdzējam:

„Exclusive Shine” rota ir ekskluzīvs rokausts audums;

„Individual Shine” – individuāli izvēlēta apdruka: mīļš foto vai cits attēls, dzīves moto, vērtīga atziņa, dzejolis, apsveikums, asprātīga karikatūra, mācību viela – formulas, reizrēķina tabula, ģeogrāfijas kartes u.c.;

„Pattern Shine” – lina audumā veidots raksts;

„Classic Shine” – dabīgā lina klasiskā daile;

„Sign Shine” – latviešu spēka un labklājības zīmes.

“Kid Shine” – bērnus iedvesmojoši tēli.

Lampas pieejamas ar divu veidu energoefektīvām LED spuldzēm: silti baltās gaismas vai patīkamu maināmu toņu apgaismojumu.
LED maināmā apgaismojuma spuldze ar tālvadības pults palīdzību nodrošina iespēju izvēlēties starp baltā apgaismojuma režīmu vai vienu no krāsu toņiem, kā arī šo toņu spilgtumu un savstarpējas mainīšanās veidu un ātrumu. Šāds apgaismojums lieliski pilda krāsu terapijas funkciju.
 
Klasisku formu elegance un dabīgu materiālu daile mūsdienīgam mājoklim!

000-1.JPG 000-2.JPG 000-3.JPG 000-4.JPG 000-5.JPG 000-8.JPG 000-9.JPG 000-92.JPG 000-93.JPG 000-94.JPG Exclusive ShineExclusive Shine 002_Exclusive Shine.jpg Classic ShineClassic Shine 024_Classic Shine.jpg Sign ShineSign Shine 027_Sign Shine.jpg 028_Sign Shine.jpg Kid ShineKid Shine 032_Kid Shine.jpg 033_Kid Shine.jpg 036_Kid Shine.JPG 037_Kid Shine.JPG Classic_Shine.JPG Exclusive_Shine_1-1.JPG Exclusive_Shine_1-2.JPG Exclusive_Shine_1-2_tuvplns.JPG Exclusive_Shine_1.JPG Exclusive_Shine_1_tuvplns.JPG Individual_Shine.JPG Individual_Shine_2.jpg