Slavenākie paklāji pasaulē ir persiešu paklāji  to skaistuma, augstās kvalitātes un ilgmūžības dēļ. Viens no svarīgākajiem paklāja kvalitātes rādītājiem ir mezglu blīvums uz vienu kvadrātmetru. Jo blīvāka paklāja virsējā kārta, jo tas ir kvalitatīvāks un ilgāk kalpos. Persiešu paklāju aušanas tehniku izmantojam bārkšu paklāju darināšanā. Variējot ar bārkšu garumu un toņu salikumiem, paklājs iegūst klasisku, māksliniecisku vai ekskluzīvu noskaņu, to ieviešot arī Jūsu interjerā. Īpaši ekskluzīvi bārkšu paklāji ir ar 3D efektu.
Bieži paklājus iegādājas kā skaistu interjera priekšmetu, taču lielākoties tas veic praktiskas funkcijas  ir lielisks siltuma un skaņas izolētājs  līdz ~10% ļauj samazināt izdevumus telpu apkurei, kā arī 10 reizes labāk par parketu vai laminātu slāpē trokšņus.
No dabīgiem materiāliem, piemēram, vilnas austi paklāji ir īpaši izturīgi pret noberšanos un mehānisku iedarbību, atšķirībā no sintētiskām šķiedrām, tie ļoti ilgi saglabā savu sākotnējo skaistumu, jo vilna ir pietiekami elastīga  tā atgriežas sākotnējā stadijā arī pēc ilgstoša noslogojuma.

1.jpg 2.JPG 3.JPG 4.JPG 5.jpg